Архів за: 14.05.2021

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Протягом лютого – квітня 2021 року проводився Фестиваль української культури «Харківський обласний творчий фестиваль «Молоді таланти Харківщини», мета якого – сприяння залученню до творчої активної діяльності дітей та молоді, що мешкає в містах та сільських районах Харківської області, збереження та підтримка національних культурних традицій України та українського мистецтва та організація змістовно-тематичного дозвілля населення міст та сільських районів Харківської області. Організатором Фестивалю стала Комунальна установа «Харківський обласний центр молоді», метою діяльності якої є реалізація державної молодіжної політики України у Харківському регіоні.

З огляду на те, що, відповідно до постанови кабінету міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2», на території Харківської області було запроваджено карантин до 31 квітня 2021р., відбіркові тури фестивалю  проводилися в он-лайн форматі.

Учасниками Фестивалю були і учні нашого ліцею: у номінації «Інструментальне виконавство» – ансамбль «Імпульс 80» (керівник Матвієвський Л. А.); в номінації «Вокал» – Карнаух Катерина (9-А клас), Павленкова Аніта (6-А клас) та володар Гран-прі конкурсу «Голос діти», який проводився у Старосалтівському ліцеї, Іванніков Данило (4-Б клас) – керівник Берченко А. В.

Підсумки Харківського обласного творчого фестивалю української культури «МОЛОДІ ТАЛАНТИ ХАРКІВЩИНИ» були підведені 30 квітня 2021року

Вітаємо наших учнів-переможців у номінації «Вокал»:  лауреата Павленкову Аніту 

та абсолютного переможця  Іваннікова Данила.

Дякуємо вчителю музичного мистецтва Берченку Андрію Вікторовичу за підготовку учнів до конкурсу! Бажаємо міцного здоров’я та нових творчих успіхів!

ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

День Європи – свято, яке відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня згідно з рішенням, ухваленим у 1985 році на зустрічі в Мілані лідерами країн-членів ЄС. Це свято – символ започаткування нової, успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

В Україні День Європи відзначають з 2003 року у третю суботу травня як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Прикметно, що Україна – єдина держава не член Європейського Союзу, у якій це свято відзначається на державному рівні.

Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. День Європи є ще однією  нагодою для нас, українців, нагадати іншим і підтвердити, що ми – європейська нація. За час, що минув від першого святкування Дня Європи в Україні, це свято стало дуже популярним, воно стало частиною сучасного формування національної самобутності українців. У цей день ми вшановуємо наші спільні цінності, спільну історію і наше спільне майбутнє. Наша держава може з упевненістю рухатися до єдиного європейського простору, бо здатна зробити вагомий внесок у розбудову нової об’єднаної Європи.

Нехай же наше спільне майбутнє буде мирним, щасливим, світлим і радісним!

Миттєвості родинного щастя

15 травня – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РОДИНИ. Це свято почали відзначати відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 20 вересня 1993 року. Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним становищем родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає.

Родина – це тепле і затишне слово:

Бабусина ласка і з дідом розмова,

Матусина пісня і братова втіха,

Кімната, повнісінька щастя і сміху…

   В Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Адже саме в сім’ї дитина робить свої перші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

У сім’ї відбувається формування людини як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

До Міжнародного дня родини учні Старосалтівського ліцею разом зі своїми рідними охоче долучилися до прекрасного заходу – фоточеленджу «Миттєвості родинного щастя». Діти радо поділилися щасливими моментами з життя своїх сімей. Кожна світлина несе в собі радість і позитив.

То ж дозвольте у Міжнародний день сім’ї побажати Вам і Вашим рідним добра та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї.

Гаряча лінія

1 клас

PISA

Останні новини

Опитування

Чи перехворіли Ви на COVID-19 (SARS-CoV-2)?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31