Атестація

Вчитель

Освіта

Спеціальність

Встановлена категорія

Педагогічне звання

Нагороди

2019

Галушко Тетяна Олександрівна

вища вчитель математики вища    

Глазунова Ірина Миколаївна

вища вчитель математики вища    

Гордієнко Олександр Миколайович

вища вчитель математики вища учитель-методист  

Дрогомерецька Тетяна Вікторівна

вища вчитель географії вища    

Єнько Тетяна Олександрівна

вища вчитель англійської мови друга    

Карімова Катерина Олексіївна

вища вчитель української мови і літератури перша    

Лапіна Любов Павлівна

вища вчитель початкових класів вища старший учитель  

Шарко Вікторія Олександрівна

вища вчитель початкових класів вища    

Шевченко Альона Вікторівна

вища вчитель української мови і літератури друга    

2018

Байдик Сергій Миколайович

вища

вчитель трудового навчання

перша

   

Берченко Світлана Іванівна

вища

практичний психолог

вища

   

Запара Ірина Василівна

вища

вчитель початкових класів

вища

   

Новікова Наталія Миколаївна

вища

вчитель фізичної культури

вища

   

2017

Пономарьова Любов Дмитрівна

вища

вчитель початкових класів

вища

   

Білай Наталія Іванівна

вища

вчитель початкових класів

вища

   

Лисаченко Людмила Вікторівна

вища

вчитель фізики

вища

старший учитель

 

Байдик Ліна Петрівна

вища

вчитель іноземної мови

перша

   

Євгеньєва Яна Миколаївна

вища

вчитель інформатики

друга

   

2016

Матвієвський Л.А.

вища

вчитель математики

вища

   

директор

відповідає займаній посаді

   

Гордієнко О.М.

вища

заступник директора з НВР

відповідає займаній посаді

   

Зоріна В.П.

вища

вчитель зарубіжної літератури

вища

   

Берченко С.І.

вища

вчитель біології

перша

   

Руденко В.С.

вища

вчитель початкових класів

не атестувалася

   

Карімова К.О.

вища

вчитель української мови і літератури

друга

   

2015

Матвієвська Л.М.

вища

вчитель історії

вища

учитель-методист

 

2014

Галушко Т.О.

вища

вчитель математики

вища

   

Гордієнко О.М.

вища

вчитель математики

вища

учитель-методист

 

Портянко Т.В.

вища

вчитель біології та хімії

вища

старший учитель

 

Лапіна Л.П.

вища

вчитель початкових класів

вища

старший учитель

 

2013

Байдик С.М.

вища

вчитель трудового навчання

перша

   

Берченко С.І.

вища

практичний психолог

перша

   

Дрогомерецька Т.В.

вища

завідувач бібліотекою

відповідає посаді

   

Новікова Н.М.

вища

вчитель фізичної культури

перша

   

2012

Байдик Л.П.

вища

вчитель англійської мови

перша

   

Бондаренко Ю.П.

вища

вчитель української мови і літератури

перша

   

Коряк І.Л.

середня спеціальна

вчитель музики

9 розряд

   

Пономарьова Л.Д.

вища

вчитель початкових класів

вища

   

Цибуковська О.Ф.

вища

вчитель російської мови і літератури

вища

старший учитель

 

2011

Білай Н.І.

вища

вчитель початкових класів

вища

   

Зоріна В.П.

вища

вчитель російської мови і літератури

вища

старший учитель

 

Лисаченко Л.В.

вища

вчитель математики та фізики

вища

старший учитель

 

Матвієвський Л.А.

вища

вчитель математики

вища

 

відмінник освіти України

Циганко Г.Л.

вища

вчитель хімії

вища

вчитель-методист