Дозвілля

Сторінка 1 із 1712345...10...Остання »

Останній день у «Козацькій славі»

Останній день у закладі відпочинку з денним перебування дітей «Козацька слава» пройшов весело та насичено. Усі вихованці ретельно готувалися до цього дня. Після зарядки діти готувалися до святкового концерту з нагоди закриття табору. Після сніданку пройшов довгоочікуваний концерт «Всі діти є талановиті». Концерт був сповнений різноманітними номерами художньої самодіяльності: піснями, танцями, гуморесками та авторськими віршами. Директор школи Матвієвський Леонід Арсентійович виступив зі словами подяки вихователям та всім, хто брав участь у житті табору, який кожного року дарує нові враження та позитивні емоції.

Педагогічний та учнівський колективи, батьки виносять подяку Старосалтівському селищному голові Коновалову Едуарду Павловичу та депутатському корпусу за вагомий внесок у організацію літнього відпочинку дітей.

З нетерпінням чекаємо наступного року, щоб гарно відпочити в таборі «Козацька слава»!

День тринадцятий – День козацьких розваг

Сьогодні день у таборі розпочався під темою: «День козацьких розваг». Після сніданку у актовій залі дітей чекав конкурс «Міс україночка». Дівчатка демонстрували національний одяг, зачіску, малюнок віночка та знання національної кухні, складали прислів’я.

У підсумку за всі конкурси перемогу одержали серед молодших дітей:

І місце – Безпала Катерина ( 2 загін, вихователь Ділова І.О.), ІІ місце – Портянко Вероніка (1 загін, вихователь Коваленко А.М.), ІІІ місце – Пономарьова Ольга (5 загін, вихователь Пономарьова Л.Д.), Власова Софія (6 загін, вихователь Білай Н.І.)

Серед старших загонів:

І місце – Фадєєва Аліна (10 загін, вихователь Новікова Н.М.), ІІ місце – Трофімова Дарія (8 загін, вихователь Матвієвська Л.М.), ІІІ місце – Карнаух Катерина (7 загін, вихователь Лисаченко Л.В.), Юрченко Анастасія (12 загін, вихователь Шевченко А.В.)

Вихованці 7-9 загонів вирушили на екскурсію до міста Харкова, де відвідали Малу Південну дитячу залізницю. Діти з великим задоволенням покаталися на потязі.

Після обіду працював кінозал, а деякі загони ретельно готувалися до завтрашнього урочистого закриття табору.

Дванадцятий день – День спорту

Сьогодні у «Козацькій славі» пройшов День спорту. Після зарядки дітям було оголошено завдання, які треба підготувати до спортивної естафети «Я – справжній козак». Після сніданку всі вихованці зібралися на подвір’ї школи для участі в естафеті, який підготував та провів Байдик Сергій Миколайович. На нашій грі були присутні гості: бійці роти поліції особливого призначення «Східний корпус», учасники АТО Россоха Сергій Вікторович, Милий Андрій Васильович, Колесниченко Олександр Леонідович, які разом із вчителем фізичної культури Новіковою Наталією Миколаївною оцінили виступи учасників.

Кожний загін брав участь у цікавих та різноманітних конкурсах: «Спритний козак», «Влучний стрілець», «Знавець історії», «Козацька грамота», «Художник», «Гопак» та інші.

У підсумку перемогу одержали:

І місце – 10 загін (вихователь Новікова Н.М.), 11 загін (вихователь Карімова К.О.),

ІІ місце – 2 загін (вихователь Ділова І.О.), 9 загін (вихователь Зоріна В.П.),

ІІІ місце – 1 загін (вихователь Коваленко А.М.), 12 загін (вихователь Шевченко А.В.).

Після цікавої та захопливої гри гості розповіли дітям про зброю та обладнання, які використовують у своїй службі. Цікаво було подивитись на  медичну аптечку військових, на сучасні засоби допомоги.

Цікавим та насиченим виявився сьогоднішній день.

День одинадцятий – День історії Старого Салтова

Вівторок у таборі «Козацька слава», не зважаючи на дощову погоду, пройшов цікаво. «День історії Старого Салтова» – за такою темою працював заклад відпочинку.  Після сніданку відбувся турнір знавців віршів та пісень про Старий Салтів.

Місця розподілилися таким чином:

І місце – 9 загін (вихователь Зоріна В.П.), 12 загін (вихователь Шевченко А.В.);

ІІ місце – 6 загін (вихователь Білай Н.), 11 загін (вихователь Карімова К.О.);

ІІІ місце – 4 загін (вихователь Лиманська Е.Х.), 3 загін (вихователь Лапіна Л.П.), 13 загін (вихователь Дрогомерецька Т.В.).

Вихованці 7-8 загонів вирушили на екскурсію до м. Харкова на ТОВ Хлібокомбінат Кулиничі. Діти побували в ролі маленьких пекарів і взяли участь у майстер-класі з виготовлення булочок. Після майстер-класу на дітей чекало приємне чаювання з виробами власного приготування. А наостанок кожна дитина отримала смачний подарунок від господарів.

Після обіду дітей чекав цікавий мультфільм у шкільному кінозалі.

З нетерпінням чекаємо вас завтра!

Десятий день – Танці народів світу

Новий тиждень у «Козацькій славі» розпочався днем танців народів світу. Після сніданку діти готувались до конкурсу на кращий танець: шукали музику, виготовляли костюми та атрибути.

Сьогодні «Козацька слава» танцювала український народний танець, макарену, ламбаду і навіть народний танець племені канібалів із острову Барнео.

Місця розподілилися таким чином:

І місце – 9 загін (вихователь Зоріна В.П.), 8 загін (вихователь Матвієвська Л.М.)

ІІ місце – 7 загін (вихователь Лисаченко Л.В.), 12 загін (вихователь Шевченко А.В.)

ІІІ місце – 11 загін (вихователь Карімова К.О.)

Вихованці 1-4 загонів вирушили на екскурсію у «Фельдман Екопарк», де встигли побачити чимало екзотичних тварин, зокрема пантеру, левів, ведмедів, тигрів, мавп, різних видів пернатих, ламу та багатьох інших та дізнались багато цікавого про їх життя.

Після нагородження за перемогу у конкурсі «Танці народів світу» працював кінозал, а деякі загони ретельно готувалися до завтрашнього дня – Дня історії Старого Салтова.

Дев’ятий день

Сьогодні вихованці 1,2,3 та 4 загонів з задоволенням відвідали  спортивно-оздоровчий табір «Чайка». Взяли участь в олімпійському уроці, отримали привітання від спортсмена Олександра Гусарова, який надихнув дітей на перемоги у спорті. Діти з інтересом спостерігали за запаленням олімпійського вогню та за показним виступом спортсменів. Потім чекало найцікавіше – діти Старосалтівської школи взяли участь у малих олімпійських іграх. Діти були нагороджені солодкими призами та значками з символікою Олімпійських ігор.

Діти 7-9 загонів відвідали планетарій імені Юрія Гагаріна в місті Харкові. Діти отримали нові знання про космос, зірки та планети.

Вихованці 10,11 та 13 загонів відвідали ТЦ «Французький бульвар». Діти відвідали каток, подивилися фільм у форматі 3Д «Пірати Карибського моря».

День пройшов цікаво!!! Чекаємо нового тижня.

День восьмий – «Літній Хелоувін»

Сьогодні у таборі «Козацька слава» пройшов  день під назвою «Літній Хелоувін». День був незвичайним з жартівливим настроєм. Діти були перевдягнуті у тематичні костюми та активно брали участь у конкурсах.

У підсумку перемогу одержали:

І місце – 9 загін (вихователь Зоріна В.П),

ІІ місце – 10 загін (вихователь Новікова Н.М.), 11 загін (вихователь Карімова К.О.).

Вихованці 7 та 8 загонів відвідали історико-археологічний музей-заповідник “Верхній Салтів”. Діти з задоволенням слухали екскурсовода, який розповідав про Салтівську культуру.

Діти 5 та 6 загонів скористались можливістю відвідати планетарій імені Юрія Гагаріна в місті Харкові. Діти дізналися багато нового про світ космосу та обіцяли ще повернутися.

Кожен день у таборі особливо цікавий!

 

День сьомий – День шкільного Єралашу

Сьогодні у таборі «Козацька слава» пройшов «День шкільного Єралашу». Конкурсно-розважальна програма розпочалася після смачного сніданку.

Загони змагалися між собою, демонструючи шкільні сценки, які були сповнені гумором. У підсумку за всі конкурси перемогу одержали:

І місце – 8 загін (вихователь Матвієвська Л.М.)

ІІ місце – 7 загін (вихователь Лисаченко Л.В.)

ІІІ місце – 10 загін (вихователь Новікова Н.М.), 11 загін (вихователь Карімова К.О.)

Вихованці 6 та 8 загони сьогодні були на екскурсії у Фельдман Екопарку. Там діти відвідали  зоопарк, де мали можливість побачити таких екзотичних тварин: лев, тигр, альпак, камерунська коза, декоративна вівця, осел, поні, в’єтнамська свиня.  Діти отримали багато позитивних емоцій та задоволення від екскурсії.

З нетерпінням чекатимемо четверга, який пройде під назвою Літній Хелоуін.

Сторінка 1 із 1712345...10...Остання »

Останні новини

Пример

Опитування

Чи хотіли би Ви обрати професію вчителя?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Наші друзі

Захист прав дітей

Наша кнопка

Старосалтівська ЗШЛипень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31