Архів за: 18.02.2021

МОЯ СУПЕРСИЛА – БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, разом з цим підвищились звернення щодо випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних  технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. В механізмах захисту дітей від сексуальних  ризиків в Інтернеті надзвичайно важливим є превентивний аспект, а саме: надання якомога більше інформації дітям, батькам та особам, які їх замінюють, а також вчителям про особливості вчинення подібних злочинів.

Згідно  з  дослідженням  британського  управління зв’язку  OFCOM,  діти  по  всьому  світу  проводять  все  більше  часу,  граючи в онлайн-ігри. Навіть Netflix вважає основним конкурентом не інші сайти з серіалами, а онлайн-ігри. У мережевих іграх є можливість спілкуватись з іншими гравцями як у віртуальному світі, так і через приватні повідомлення у  особистих  кабінетах/приватних  профілях.  В  них  легко  приховати  свою реальну особу за вигаданим ім’ям та чужим фото.

З  огляду  на  гостру  актуальність  зазначеної  проблеми та на виконання Листа Уповноваженого Президента України з прав дитини, у Старосалтівському ліцеї почали проводити серію уроків, спрямованих на захист дітей в цифровому середовищі.

18 лютого 2021 року класними керівниками 1-2 класів Діловою І. О., Коваленко А. М., Лапіною Л. П. та  Запарою І. В. були проведені уроки «Моя суперсила – безпека в Інтернеті». Діти послухали цікаву казку про черепашку Хаппі, яка спілкувалась з незнайомцем в Інтернеті, та обговорили правила онлайн-безпеки. Із задоволенням маленькі школярі працювали в командах: грали в інтерактивні ігри «Лабіринт», «Так – ні», брали участь у групових перегонах – яка з команд швидше та краще розмалює картинку з тематичним сюжетом.

Гаряча лінія

1 клас

PISA

Останні новини

Опитування

Ваше відношення до енергетиків

Переглянути результати

Loading ... Loading ...
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728