Архів за: 12.02.2021

Разом для найкращого Інтернету!

«Разом для найкращого Інтернету!» – під таким гаслом 9 лютого 2021 року у світі та в Україні відзначався День безпечного Інтернету

Починаючи з 2004 року у вівторок другого тижня лютого з метою популяризації більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління — діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі. Саме тому проблема безпеки дітей в Інтернеті Україні стає все більш актуальною. На сьогоднішній день вона постала особливо гостро.

З 8 по 12 лютого  у Старосалтівському ліцеї пройшов Тиждень безпеки в Інтернеті, в рамках якого були проведені заходи для учнів 1 – 11 класів. Для батьків також було організовано відеолекторій, матеріали якого наочно розповіли про ті ризики, на які можуть натрапити їхні діти та підлітки в глобальній мережі, та як захистити від них дітей.

Учні молодших класів з класними керівниками переглянули мультфільми із серії «Корисні підказки», з яких дізналися багато цікавої інформації про користь та небезпеку «всесвітньої павутини».

Для учнів 5 – 11 класів протягом тижня заступником директора з ВР Новіковою Н. М. проводилися інформаційні онлайн-хвилинки з відеороликами про безпечну поведінку дітей в Інтернеті. На інформаційних стендах у фоє ліцею також було розміщено багато інформації на тему «Поведінка в Інтернеті».

Цікаво також пройшли уроки, проведені вчителями інформатики Матвієвським Л. А. та Струком О. І., у 5 – 11 класах, під час яких разом із шляхами безпечного використання Інтернету обговорювалися і питання інтернет-етики (урок-практикум з використанням Інтернет-ресурсів та уроки  форматі гри «Морський бій»).

Гаряча лінія

1 клас

PISA

Останні новини

Опитування

Ваше відношення до енергетиків

Переглянути результати

Loading ... Loading ...
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728