Я – Людина!

Всеукраїнський пізнавальний конкурс «Я – Людина!»

Гаслом до конкурсу є безсмертні слова Бернарда Шоу: «Тепер, коли ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди».

16 листопада 1996 року ЮНЕСКО ухвалило «Декларацію принципів терпимості». Цей документ встановлює, що всі люди, незалежно від віросповідання, етнічної приналежності чи кольору шкіри є рівними. Як заявлено в Декларації принципів толерантності (від лат. tolerantia — терпіння), «терпимість – це те, що робить можливим досягнення миру та веде від культури війни до культури миру», адже терпимість – це гармонія у різноманітті.

Різноманіття – це не недолік. Це – безцінна перевага, адже саме різноманіття культур, поглядів, переконань, захоплень і мрій є тим поштовхом, який виступає рушійною силою всіх перетворень та змін на краще в світі.

Але, на жаль, в наш час зустрічаються люди, які не просто не сприймають цих відмінностей, а й намагаються принизити та познущатись з несхожих на себе. Дуже прикро, що такі прояви агресивної поведінки набувають все більш загрозливого характеру.

Саме з метою вказати на різноманітність, було запроваджено Всеукраїнський пізнавальний конкурс “Я – Людина!”, який приурочений до кількох подій: Міжнародного Дня толерантності, Дня Гідності та Свободи і спрямований на підтримку антибулінгової політики нашої держави.

Мета конкурсу: популяризація  знань про нашу планету, про її різноманітність, знайомство молоді зі звичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу для формування толерантного ставлення до відмінностей, які нас оточують. Конкурс також покликаний ознайомити учнів з цікавими фактами, явищами, подіями та місцями на планеті Земля.

Цьогоріч учні Старосалтівського ліцею також взяли участь у цьому конкурсі.

За підсумками оцінювання та за рішенням журі наші учні нагороджені електронними сертифікатами:

за І місце – Крюкова Вікторія (8 клас);

за ІІ місце – Новікова Поліна (5 Б клас), Подлєгаєва Вікторія (5 Б);

за ІІІ місце – Цвірко Софія (5 Б), Бєлєвцов Сергій (5 А) та Шишленко Софія (5 А клас).

Вітаємо переможців та їх наставників: практичного психолога ліцею Берченко С. І. та вчителя інформатики Струка О. І.

Гаряча лінія

1 клас

PISA

Останні новини

Опитування

Ваше відношення до енергетиків

Переглянути результати

Loading ... Loading ...
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930