21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи
22 листопада 2004 року розпочалась Помаранчева революція, а 21 листопада 2013 року — Революція Гідності.
Гідність, честь і воля- слова, що вдало характеризують кожного українця. У цей день ми згадуємо події, які вплинули на хід історії нашої держави, а також героїв, які не побоялися стати на захист України та її майбутнього. Зараз ми також маємо відстоювати свою свободу ,територію, суверенітет, майбутнє від навали з боку росії. Сьогодні ми з вдячністю згадуємо героїв, які вибороли для нас право жити у вільній і демократичній країні. Низький уклін і шана кожному, хто захищав і продовжує захищати нашу свободу.
Відео до Дня Гідності та Свободи
Вітаємо з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо Перемоги і нехай ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави!
21 листопада 2024 року — Міжнародний день відмови від куріння
Спробуйте відмовитись від куріння – 21 листопада найкращий день, щоб почати.
Третій четвер листопада – Міжнародний день відмови від куріння, особливий день для тих, хто прагне змінити своє життя на краще. Це не просто нагадування про шкоду від тютюну, а можливість зробити крок у напрямку здорового та бездимного життя.
Почніть із тесту на готовність кинути курити https://stopsmoking.org.ua/section/testna-gotovnist-kinuti-kuriti
Після цього створіть свій особистий план відмови від тютюну, користуючись нашими підказками:
- Виберіть день для старту: Призначте конкретну дату, наприклад, 21 листопада – ідеальний день, щоб зробити перший крок.
- Залучіть підтримку: Розкажіть друзям та рідним про своє рішення. Їхня підтримка допоможе залишитися на шляху.
- Сформулюйте мотивацію: Напишіть кілька причин, чому хочете відмовитися від куріння. Нагадування про них стане вашим натхненням у складні моменти.
- Аналізуйте тригери: З’ясуйте, в яких ситуаціях курите, і плануйте альтернативи для уникнення спокус.
- Заздалегідь підготуйтеся до боротьби з бажанням закурити: Сильні пориви тривають лише кілька хвилин. Спробуйте дихальні вправи, фізичну активність чи прості прогулянки на свіжому повітрі.
Необхідно також прибрати всі нагадування про куріння зі свого оточення. Позбавтеся сигарет, запальничок, попільничок та замініть їх, наприклад, на жуйки або льодяники.
Важливо пам’ятати, що процес відмови від куріння – це тривалий шлях. Заохочуйте себе маленькими нагородами за досягнення. Використовуйте додатки для підтримки, шукайте групові зустрічі, отримуйте поради від спеціалістів та тих, кому вдалось успішно кинути курити.
Більше інформації про те, що може допомогти, доступно на сайтах https://stopsmoking.org.ua/ та https://khocz.com.ua/21-listopada-2024-roku-mizhnarodnij-den-vidmovi-vid-kurinnja/
Джерело інформації https://zt.20minut.ua/Zdorovya/21-listopada—naykraschiy-den-dlya-vidmovi-vid-kurinnya-11945884.html