Архів за: Вересень 2023

Хай небо буде мирним, а Україна чистою

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Військові захищають Україну на передовій, а громадяни об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

«Хай небо буде мирним, а Україна чистою» ‒ саме під таким гаслом з 16.08 по 16.09.2023 в Україні проходив Міжнародний проєкт з нагоди відзначення Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»!
Учасники освітнього процесу Старосалтівського ліцею долучилися до цього дня.♻️🌱💕
🤝Величезне дякуємо всім, хто долучився до акції.
✅Ваш внесок в цю справу надихає і має величезне значення для нашого оточення та майбутніх поколінь.

🚸Давайте разом продовжимо працювати над культурою чистоти та поваги до навколишнього середовища! 🌿💚

Методична робота

Керівниками методичних обʼєднань вчителів були проведені засідання (Галушко Т.О. – керівник методичного обʼєднання вчителів природничо-математичних дисциплін; Зоріна В.П. – керівник методичного обʼєднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін; Новікова Н.М. – керівник методичного обʼєднання вчителів галузі здоровʼя і фізичної культури, технологій, захисту України; Шарко В.О. – керівник методичного обʼєднання вчителів початкових класів; Байдик С.М. – керівник методичного обʼєднання класних керівників).
На засіданнях було розглянуто актуальні питання: аналіз виховної роботи за 2022/2023 навчальний рік, визначено основні напрями методичної та виховної роботи на 2023/2024 н. р., обговорено план роботи методичного об’єднання на 2023/2024 н.р., нормативно-правові документи, листи та накази МОНУ в галузі освіти на 2023/2024 навчальний рік.
Робота методичних об’єднань була спрямована на підвищення професійної майстерності та розвиток творчої ініціативи вчителів, впровадження нового Державного стандарту, застосування в інноваційному навчанні інтерактивних технологій, створення умов для формування ключових компетентностей учнів, педагогів, інтеграцію в освітньому процесі, вчителі працювали творчо, наполегливо, ефективно та результативно.

Ні дня без спорту!

До Дня фізичної культури і спорту

Кожної другої суботи вересня ми відзначаємо свято – День фізичної культури і спорту України!
За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.
Незважаючи на складні часи в нашій країні учні та вчителі Старосалтівського ліцею взяли активну участь у заходах присвячених тижню фізичної культури і спорту: 1.Кожного ранку протягом тижня учні та вчителі робили веселу руханку з відомими Українськими олімпійцями. 2. Молодші школярі дивилися мультуроки на тему “Спорт – це життя”. 3. Учні молодшої та середньої ланки показали свою художню майстерність у малюнках “Ми любимо спорт” 4. Учні Старосалтівського ліцею взяли активну участь у флешмобі “Ні дня без спорту” 5. Для учнів 5-х та 9-11 класів вчителями фізичної культури проведено Олімпійський урок де учні пригадали історію Олімпійських ігор та розвиток олімпійського руху в Україні, видатних спортсменів нашої Батьківщини, та дізналися про спортсменів, які стали на захист України, і віддали шану тим, хто заради нашої країни, заради нашого життя, віддав своє… Олімпійський тиждень хоч і був дистанційним, але діти охоче приймали участь у різноманітних заходах і уроках. Бажаємо всім бути спортивними та здоровими. Спорт повинен приносити радість і допомагати людям у їх житті. Міцного здоров’я всім, краси і сили. Займайтесь фізичною культурою і спортом і хай ПЕРЕМОГА завжди буде поряд!!!

Гаряча лінія

1 клас

PISA

Останні новини

Опитування

Де Ви зараз?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930