Хай небо буде мирним, а Україна чистою
Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Військові захищають Україну на передовій, а громадяни об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.
![♻️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1.5/16/267b.png)
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc2/1.5/16/1f331.png)
![💕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1.5/16/1f495.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Давайте разом продовжимо працювати над культурою чистоти та поваги до навколишнього середовища!