Конкурс “ГОЛОС ДІТИ” відкриває таланти

Протягом січня – лютого 2021 року згідно з річним планом роботи у Старосалтівському ліцеї було проведено конкурс юних талантів «Голос Діти». Мета конкурсу – розкриття нових обдарувань та виявлення найбільш талановитих виконавців у вокальному жанрі; сприяння подальшому творчому розвитку учнів; підвищення виконавської майстерності вокалістів.

У вік сучасних Інтернет-технологій з’являються все нові й нові можливості для демонстрації своїх талантів. Саме тому, дотримуючись правил адаптивного карантину та йдучи в ногу з часом, конкурс проводився у режимі онлайн.

У конкурсі взяли участь учні 1 – 10 класів, які підготували до конкурсного виконання по одному твору і спробували себе у вокальному змаганні. Дитячі голоси лунали чуттєво, емоційно та щиро.

Журі оцінювали чистоту інтонування, сценічну культуру конкурсантів, майстерність володіння навичками вокального мистецтва, емоційність виступу, підбір репертуару відповідно віковим та виконавським можливостям, оригінальність подачі музичного твору.

18 лютого було підведено підсумки конкурсу. За результатами голосування членами журі визнано переможцями таких учасників:

І місце – вокальний дует у складі Карнаух Катерини та Пономарьової Євгенії (9 – А клас)
ІІ місце – Смик Анастасію (7 – А клас)
ІІІ місце – Швиркову Домініку (5 – Б клас)
Грамотою за перемогу в номінації «Срібний голосок» нагороджена Литовченко Аріна (1 – Б клас), а в номінації «Несподіваний дебют» нагороду отримав учень 7 – Б класу Юрковець Кирило
Гран – Прі конкурсу члени журі одноголосно присудили Іваннікову Данилу (учню 4 – Б класу)
У п’ятницю, 19 лютого, переможцям було урочисто вручено грамоти та подарунки.

Пишаємося юними талантами нашого ліцею! Щиро вітаємо переможців та їх наставника – вчителя музики Берченка Андрія Вікторовича!

Гаряча лінія

1 клас

PISA

Останні новини

Опитування

Ваше відношення до енергетиків

Переглянути результати

Loading ... Loading ...
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031