Архів за: Вересень 2021

Хай буде мир по всій Землі

 Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. З нагоди Дня миру в Старосалтівському ліцеї пройшли тематичні заходи на тему «Я за мир в Україні» Класними керівниками були проведені виховні заходи в ігровій формі, у формі квесту. Також учні Старосалтівського ліцею приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. На кожному паперовому голубі написали свої побажання усім людям здоров’я, висловили прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими. Всі виготовлені листівки діти подарували один одному, знайомим і рідним. Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

STOP булінг!!!

 Саме під таким гаслом згідно плану роботи ліцею по профілактиці булінгу у Старосалтівському ліцеї пройшов тиждень по профілактиці насильства серед учнів з 13.09.2021 по 17.09.2021. Класними керівниками 1-11 класів були проведені квести на тему «STOP булінг!!! Проведені години спілкування на теми: «Вчимося бути добрими людьми» (1-4 кл.), «Мій світ без булінгу» (5 кл.) «Досить цькувати, давай товаришувати…» (6-7 кл.). Учнями 8-11 класів були підготовлені інформаційні буклети на теми: «Види булінгу» (8-А, 8-Б кл.), «Булінг в Україні» (9-А, 9-Б кл.), «Як уберегти себе від насильства» ( 10 кл.), «Розірвати «коло булінгу» може тільки дорослий!» (11 клас). Учні пригадали, що таке булінг, які виби булінгу бувають і що є його причиною, які наслідки можуть бути для однієї та іншої сторони булінгу, як протидіяти булінгу і де шукати допомоги. Також проведена інформаційна робота з батьками на тему : «STOP булінг. Три проблеми батьків, які впливають на дитячу агресію».

Здоров’я кожної людини – це його багатство

З метою пропаганди здорового способу життя з 06.09.2021 по 12.09.2021 року в Старосалтівському ліцеї проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Олімпійський у серцях вогонь». Під час проведення тижня робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:
• виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;
• покращення здоров’я;
• придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;
• залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом;
• виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.
Серед учнів 1-4 класів пройшов конкурс малюнків на тему «Ми маленькі олімпійці», 5-7 класів на тему «Спорт для всіх», а 8-11 класи підготували листівки « Ми за спорт». Класними керівниками 1- 4 класів було проведено спортивні, рухливі ігри тпа естафети на уроках фізичної культури. Серед учнів 5-11 класів проведено турнір з шашок, олімпійські уроки та спортивні змагання «Олімпійський у серцях вогонь» в рамках проекту «відкриті уроки футболу». Учать в Олімпійському тижні також взяли вихованці дошкільного підрозділу Старосалтівського ліцею. Скільки радощів, гарного настрою, здоров’я та бадьорості отримали учні!

 

Нові карантинні вимоги для закладів освіти

МОЗ опублікувало нові карантинні вимоги для закладів освіти.

Відповідний документ з’явився на сайті міністерства.

Що змінилося й лишилося без змін (нові пункти виділені жирним):

  • Керівник закладу освіти повинен забзепечити інформування учасників освітнього процесу щодо вакцинації, профілактики хвороб та протидії поширенню COVID-19.
  • Знімається вимога допуску працівника лише після проведення термометрії. Водночас лишається вимога не допускати працівника в разі темперетари вище 37,2 і ознак респіраторного захворювання. Також якщо вчитель виявив удома, що в нього / неї температура вище 37,2, потрібно попередити про це безпосереднього керівника та не виходити на роботу. Також необхідно звернутися по медичну допомогу;
  • Батьки можуть заходити в школи за умови використання засобів індивідуального захисту, проведення термометрії безконтактним термометром, попереднього узгодження з керівником закладу освіти.
  • Працівники мають використовувати маски під час спілкування одне з одним.
  • Учні 1–4 класів можуть пересуватися школою без масок, для учнів, старше 12 років, носіння масок під час пересування – обов’язкове.
  • Як і раніше, на уроках учителям рекомендують використовувати захисні щитки.
  • Вчителі перед уроками опитують учнів щодо самопочуття та ознак респіраторних захворювань. Якщо такі ознаки виявляють за відсутності батьків, учень одягає маску та має бути тимчасово ізольований в спеціально відведеному для цього приміщенні. Також про це інформують батьків та спільно з ними вирішують, чи скеровувати дитину до медичного закладу. Приміщення, де виявили дитину з ознаками хвороби, провітрюють та проводять там дезінфекцію поверхонь.
  • Якщо в учня виявили COVID-19, усі його / її однокласники потребують самоізоляції.
  • Рукавчиками масками, респіраторами або щитками, а також окулярами мають бути забезпечені працівник на видачі їжі та працівник, який проводить розрахунок.
  • Загалом усі працівники мають бути забезпечені масками з розрахунку 1 на 3 години роботи.
  • Директор відповідає за те, щоб у медичному пункті школи були необхідні засоби та обладнання (безконтактні термометри, дезінфектори, антисептики для рук, засоби особистої гігієни та індивідуального захисту).
  • Також директор розробляє маршрут та розклад, за яким учні приходять у школу. Це потрібно зробити так, щоб уникнути скупчень. Наприклад, у розкладі занять необхідно передбачити можливість різного часу початку та закінчення занять (перерв) для різних класів та груп. За можливості, проводити деякі заняття на свіжому повітрі.
  • На всіх входах до школи необхідно створити місця для дезінфекції рук. Місця для обробки рук позначаються яскравим вказівником про правила та необхідність дезінфекції рук (банер, наклейка тощо).
  • У туалетах повинні бути рідке мило та паперові рушники (або електросушарки для рук) . Використання багаторазових рушників заборонено.
  • Основним засобом гігієни рук має бути миття рук з милом. Антисептичні засоби треба використовувати лише за браком протічної води з милом. Також не рекомендується замінювати миття рук з милом або оброку антисептиками на протирання вологими антисептичними серветками.
  • Наприкінці робочого дня потрібно провести дезінфекцію поверхонь (зкрема й, дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил тощо).
  • Після кожного уроку проводити провітрювання класу протягом 10 хвилин.

Гаряча лінія

1 клас

PISA

Останні новини

Опитування

Де Ви зараз?

Переглянути результати

Завантажується ... Завантажується ...
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930