Архів за: Липень 2021

Чому варто вакцинуватися

Деяких людей непокоїть, що вакцини від Covid-19 були виготовлені надто швидко. Дійсно, зазвичай на розробку і випробування вакцин йдуть роки, однак глобальна зацікавленість у пошуку рішення прискорили цей процес.

Це також результат активної співпраці ВООЗ з ученими, бізнесом та організаціями охорони здоров’я.

Як зазначає Центр контролю та профілактики захворювань США, вакцина забезпечує захист від зараження, а також допомагає захистити інших. Вона також є найважливішим способом виходу з пандемії.

Загальна вакцинація від Covid-19 вже показала свою ефективність в Ізраїлі, рівень захворюваності у людей старше 60-х років знизився.

За оцінками ВООЗ, для зупинки передачі вірусу імунітет має виробитися у 65-70% населення, а це означає, що людей потрібно заохочувати до вакцинації.

Щеплення мільярдів людей зупинить поширення коронавірусу і створить колективний імунітет.

Що швидше ми його отримаємо, то швидше зможемо повернутися до звичного життя.

Чи вакцинувалися Ви від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Школи зможуть перейти на нові норми харчування пізніше

Заклади дошкільної та середньої освіти зможуть здійснити гнучкий перехід на нові  норми харчування, який триватиме до кінця року.

Відповідне роз’яснення надано Міністерством освіти та Міністерством охорони здоров’я у відповідь на звернення закладів освіти щодо застосування нових норм харчування, яке було заплановане на 1 вересня.

У МОН і МОЗ повідомляють, що відомствами ініційовані зміни до постанови № 305, що передбачають встановлення гнучкого перехідного періоду на нові норми харчування у період з 1 вересня 2021 року до 1 січня 2022 року через об’єктивні труднощі з організацією закупівель харчових продуктів.

Враховуючи це, йдеться у роз’ясненні, на сьогодні відсутні правові підстави для здійснення перевірок закладів освіти за дотриманням нових норм харчування, передбачених законодавством.

За матеріалами http://osvita.ua

Ювілей

Сьогодні минає 100 років з дня народження ПЕТРА ЯЦИКА (1921–2001) — успішного канадського підприємця українського походження, найбільшого українського мецената в діаспорі.

  Справою його життя була будівельна фірма, яка приносила мільйонні статки. Казав про себе: «Бог нагородив мене вмінням вирощувати п’ять помідорів там, де інші вирощують один». Будучи скромною людиною, прибутки витрачав не на вілли, яхти чи літаки, а на популяризацію України, її історії та культури.
   Спонсорував діяльність Українського наукового інституту при Гарвардському університеті та Канадського інституту українських студій. Профінансував видання діаспорної «Енциклопедії українознавства». На його кошти видано чимало монографій з історії України, зокрема переклад англійською мовою «Історії України-Руси» Михайла Грушевського.
   Започаткував Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика, який проводиться щорічно, починаючи з 1999 р. Захід має на меті підносити престиж української мови серед молоді, плекати повагу до культури й традицій українського народу. Нині цей популярний конкурс названо на честь Петра Яцика.

За матеріалами http://www.inmo.org.ua

Гаряча лінія

1 клас

PISA

Останні новини

Опитування

Чи вакцинувалися Ви від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031