Архів за: Лютий 2020

Увага: коронавірус!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Свято рідної мови

Міжнародний день рідної мови. Цю пам’ятну дату   світова спільнота відзначає 21 лютого. Історія цього свята, на жаль, має трагічний початок. Саме 21 лютого 1952 року у Бангладеші  влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання бенгальської мови. Відтоді у Бангладеші цей день став днем полеглих за рідну мову. Згодом на сесії Генеральної  конференції  ЮНЕСКО було прийнято пропозицію відзначати Міжнародний день рідної мови. А з 2002 року цей день відзначають і в Україні.

25 лютого  Міжнародний день рідної мови відзначили й школярі Старосалтівської ЗШ. Учасниками заходу були старшокласники (8-11 кл).

Ведучі,  Антонова Є. (10 клас) та Пасько А. (11 клас) ознайомили присутніх  з історією цього свята, наголошуючи, що у кожного народу своя мова і своя культура. Для кожного українця рідною є українська мова. Згадали і про скорботні сторінки в історії розвитку нашої, української мови. Багато теплих слів було сказано на адресу політичних і культурних діячів, котрі дбали про розвиток і збереження мови наших предків.

 Старшокласники підготували цікаві сценки,  читали поезії про рідну мову, брали участь у грі…

Завершили свято тріо дівчат (Пономарьова Є. (8-А клас) , Карнаух К.(8-А клас) , Кашнікова Д.(8-Б клас) мелодійною піснею «Українська мова».

До уваги учнів та батьків!

Публікуємо перелік домашніх завдань на період оголошеного карантину: 17.02.2020 – 21.02.2020

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

У наш час особливо важливого значення набуває інформація. Усе частіше потрібне володіння швидкими й точними даними про предмет діяльності. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання глобальної мережі Інтернет, яка може бути як всесвітньою енциклопедією, що об’єднує інформаційні ресурси всього світу, так і  зловісною павутиною, яка губить людей. 11 лютого 2020 року оголошено Міжнародним  Днем безпечного Інтернету. З метою допомогти дітям захистити себе від небезпек віртуального світу та навчити їх правилам поводження у світовій мережі  в нашій школі пройшов «Тиждень Безпечного Інтернету». На початку тижня  учні нашої школи   отримали можливість ознайомитися  із основними правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики, із цікавими фактами щодо використання мережі, розміщеними в інформаційному куточку «Ми – за безпечний Інтернет» 10 лютого практичним психологом Берченко С.І. та заступником директора з ВР Новіковою Н.М. для учнів старших класів було проведено урок-практикум  “Переваги та ризики  Інтернету” з подальшим його обговоренням.  Крім того 11 лютого вчителем  Байдиком С.М. для учнів 7-8 класів було проведено урок-диспут «Інформаційна безпека в  Інтернеті», а під керівництвом вчителя інформатики Матвієвського Л.А для учнів 5-6 класів пройшов цікавий квест «Ми за безпечний Інтернет», на якому учні знайомилися з основними видами реальних небезпек віртуального світу: використання інформації агресивного змісту, негативний вплив  шкідливої інформації на психіку та здоров’я  дитини. Бажаємо нашим учням , щоб інформація з інтернету була  тільки цікавою та корисною.

Нащадки козацької слави

Сьогодні 07 лютого у нашій школі пройшов І тур фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Нащадки козацької слави». У фестивалі взяли участь команди учнів 5-10 класів. Підготували та провели змагання вчителі фізичної культури Новікова Н.М. та Новіков В.І.  Судили змагання учні 11 класу. Команди випробували свої сили у таких естафетах: човниковий біг, стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку за 30 с та командній естафеті.

За кількістю балів призові місця розподілилися таким чином:

І місце – 9 клас (класний керівник Зоріна В.П.),

ІІ місце – 10 клас (класний керівник Новікова Н.М.),

ІІІ місце 8-А клас (класний керівник Лисаченко Л.В.)

Вітаємо переможців і бажаємо подальших перемог!

1 клас

PISA

Останні новини

Опитування

Ваше відношення до енергетиків

Переглянути результати

Loading ... Loading ...
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829