Електронні версії підручників для 1, 5 та 10 класів – опубліковано!
В Електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти опубліковано електронні версії підручників для 1, 5 та 9, 10 класів, двомовні словники, посібники серії «Шкільна бібліотека» та методичні матеріали для педагогів. Електронні версії підручників у pdf – форматі будуть у відкритому безоплатному доступі упродовж 5 років із часу їх оприлюднення. Вони покликані допомагати учням в успішному освоєнні навчальної програми, підсиленні ефекту пізнання та полегшити і професійну діяльність сучасного вчителя.
Також на сайті ІМЗО опубліковано гіперпосилання на електронні версії підручників для 4,7,8 класів, які фізично розміщені на веб-сайтах видавництв.
Електронні версії підручників для учнів 1-х класів
Електронні версії підручників для учнів 4-х класів
Електронні версії підручників для учнів 5-х класів
Електронні версії підручників для учнів 7-х класів
Електронні версії підручників для учнів 8-х класів
Електронні версії підручників для учнів 9-х класів
Електронні версії підручників для учнів 10-х класів
Посібники серії “Шкільна бібліотека”
Електронна бібліотека розроблена відповідно до статті 75 Закону України «Про освіту», згідно якої центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки забезпечує створення та функціонування спеціального інформаційного ресурсу в мережі Інтернет, на якому у вільному доступі в повному обсязі розміщуються безкоштовні електронні версії підручників або електронні підручники для здобуття повної загальної середньої освіти.
День прапора України 2018: історія свята
Дату було засновано в 2004 році указом президента Леоніда Кучми. При цьому український прапор має дуже багату історію.
Так, першим задокументованим використанням жовтого та синього кольорів був герб Львівської землі. А перше визнання синьо-жовтий прапор отримав 22 березня 1918 року, коли Центральна Рада прийняла Закон, затвердивши поєднання жовтого і блакитного кольорів як прапор Української Народної Республіки.
23 серпня 1991 року, після провалу путчу в Москві, група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради. Відзначається, що прапор досі, як реліквія, зберігається в музеї Ради.
28 січня 1992 року ВР прийняла закон про Державний прапор України. Відповідно до сучасної інтерпретації, жовтий колір символізує пшеничні поля, а синій — небо над ними.
Але навіть зараз тривають суперечки про те, який колір прапора повинен бути вгорі – жовтий або блакитний. Деякі історики говорять про те, що спочатку використовувався жовто-блакитний прапор, проте інші вважають, що в часи УНР використовувалися обидва варіанти.
У 2009 році Віктор Ющенко заснував щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні. З тих пір на честь Дня державного прапора зазвичай проходять урочисті заходи, концерти, виставки, круглі столи по всій території України.
Підведено підсумки ЗНО 2018
В Українському центрі оцінювання якості освіти підбито підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
Інформація є важливою не лише для педагогічної спільноти, експертів, аналітиків, які проводять дослідження якості середньої освіти, вивчають рівень навчальних досягнень випускників закладів загальної середньої освіти, а ще і для учнів та їх батьків, жителів громади. Завжди цікаво і корисно порівняти себе з іншими.
До вашої уваги результати зовнішнього незалежного оцінювання 2018 загальноосвітніх шкіл Старосалтівської громади:
Серпневі веб-конференції
З 27 до 30 серпня 2018 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції для вчителів з усіх навчальних предметів. Конференції проходитимуть в режимі онлайн трансляцій.
Інформація з сайту https://mon.gov.ua
Увага! Медогляд!
Повідомляємо, що 09 серпня в Старосалтівській загальноосвітній школі о 08.30 год. буде проводитися профілактичний медичний огляд учнів школи на 2018/2019 навчальний рік.
У зв’язку з карантином лікарі не приймають учнів та батьків для проходження медичного огляду на базі Вовчанської центральної районної лікарні.