avatar

saltiv

Сторінка 1 із 6612345...102030...Остання »

Через школу до громади

З 12.07 по 14.07.2017 року в м. Ірпінь Київської області пройшла конференція «Через школу до громади: навчання культурі миру і толерантності для раннього попередження конфліктів», яка проводилася інформаційно-дослідним центром «Інтеграція та розвиток» за підтримки Міністерства освіти і науки України та посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Мета конференції – підвищення розуміння цінності прав людини, толерантності до різноманітності, плюралізму, активізація місцевої громади в різних регіонах України через залучення батьків, як представників громади, до діяльності з миротворчості, сприяння місцевим змінам, розвиткові ефективної  міжкультурної комунікації в громаді.

З вітальними словами виступили: виконавчий директор інформаційно-дослідного центру «Інтеграція та розвиток» – Ірина Брунова-Калісецька, Директор департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України – Юрій Кононенко, старша співробітниця Політичного департаменту, Програми «МАТРА» та Фонду захисту прав людини Посольства Королівства Нідерландів – Людмила Біленко, Заступник Голови місії, тимчасово виконуючого обов’язки посла Посольства Королівства Норвегії – пан Уле Йуан Бйорн, радниця Міністра  освіти і науки України – Оксана Макаренко, співробітниця проектів Офісу Верховного комісара у справах національних меншин ОБСЄ в Україні – Катерина Гладка, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України – Олена Дубовик, Голова національного офісу Представництва DVV International в Україні Олег Смірнов. Продовження

Абітурієнти мають перевірити свої кабінети

Заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до вищого навчального закладу, подані в електронній формі, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом, у ЄДЕБО анульовані. Про це йдеться у відповідному повідомленні ДП «Інфоресурс».

За інформацією адміністратора системи електронного вступу, в особистих електронних кабінетах вступників, заяви яких анульовані, розміщено повідомлення з інформацією про можливість повторної подачі заяви про допуск до участі в конкурсі на навчання до обраного ними вищого навчального закладу.

Такі ж повідомлення будуть надіслані зазначеним вступникам на електронну пошту, вказану при реєстрації особистих електронних кабінетів.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

За матеріалами http://osvita.ua

Увага! Ботулізм!

Ботулізм – гостре інфекційне захворювання, обумовлене отруєнням ботулотоксином, що потрапляють в організм людини внаслідок вживання різних продуктів харчування, що містять токсини ботулізму і характеризується важким ураженням вегетативної та центральної нервових систем.

Бактерії ботулізму анаероби, тобто можуть існувати виключно в місцях з відсутністю повітря.

Місцем, в якому постійно мешкають спори ботулізму, є ґрунт. Саме з нього вони потрапляють у воду, харчові продукти, овочі, фрукти, і зрештою в кишечник тварин (риб, птахів, безхребетних, ссавців) або людини.

Ботулотоксини можуть зберігатися до одного року, а ось у консервованих продуктах – на протязі багатьох років. Вони не знищуються ферментами травного тракту, стійкі в кислому середовищі, легко витримують дуже високу концентрацію кухонної солі. А ось при кип’ятінні протягом п’ятнадцяти хвилин токсини досить швидко розкладаються і втрачають токсичні властивості. Також слід знати, що присутність у харчових продуктах ботулотоксину ніяк не впливає на їх смакові якості.

Джерело збудника ботулізму – вміст кишечника домашніх і диких тварин, молюсків, риб, птахів, іл морів і озер, грунт. Продовження

МОН планує перевірити всі шкільні комп’ютери

У системі середньої освіти на обліку стоїть значна кількість комп’ютерів, але немає повного розуміння, в якому вони стані та яка кількість з них реально функціонує.

Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич під час зустрічі з керівником по роботі з закладами освіти «Microsoft Україна» Наталією Дорош.

«Ми не можемо почати процес зі створення інформаційного освітнього простору без чіткого розуміння, якими інструментами ми володіємо та скільки дітей у школі реально мають доступ до комп’ютерів. Таким чином, нам потрібно провести аудит обладнання і за його результатами планувати подальшу комп’ютеризацію», – пояснила Лілія Гриневич.

Нагадуємо, що 2016 року урядом КНР було надано технічну допомогу уряду України у вигляді передачі 23,5 тис комп’ютерів для загальноосвітніх шкіл.

За матеріалами http://osvita.ua

Зі святом!

Нововведення 2017/2018

На уроках праці більше не буде поділу занять для дівчат і хлопців
Міністерство освіти і науки скасувало обов’язковий поділ за гендерним принципом на уроках праці в школах. Про це сказано в повідомленні прес-служби Міносвіти, передають Українські Новини. Відповідно до повідомлення, міністерство обновило 40 навчальних програм для 5-9 класів.   “Трудове навчання: відтепер не буде обов’язкового поділу за гендерним принципом: кожний учень зможе вибирати той вид діяльності, який йому подобається. І взагалі, школярі будуть вивчати не окрему технологію і виконувати чітко визначені в її межах завдання, а створювати проекти, які будуть поєднувати різні технології”, – сказано в ньому.   Також оновлено перелік видів спорту для уроків фізичної культури.   Зокрема, додано 7 нових можливих модулів – регбі, корфбол, петанк, фехтування, військово-спортивні ігри, степ-аеробіка і чирлідінг. Продовження

Останній день у «Козацькій славі»

Останній день у закладі відпочинку з денним перебування дітей «Козацька слава» пройшов весело та насичено. Усі вихованці ретельно готувалися до цього дня. Після зарядки діти готувалися до святкового концерту з нагоди закриття табору. Після сніданку пройшов довгоочікуваний концерт «Всі діти є талановиті». Концерт був сповнений різноманітними номерами художньої самодіяльності: піснями, танцями, гуморесками та авторськими віршами. Директор школи Матвієвський Леонід Арсентійович виступив зі словами подяки вихователям та всім, хто брав участь у житті табору, який кожного року дарує нові враження та позитивні емоції.

Педагогічний та учнівський колективи, батьки виносять подяку Старосалтівському селищному голові Коновалову Едуарду Павловичу та депутатському корпусу за вагомий внесок у організацію літнього відпочинку дітей.

З нетерпінням чекаємо наступного року, щоб гарно відпочити в таборі «Козацька слава»!

Звіт директора

16 червня 2017 року у приміщенні актової зали Старосалтівської ЗШ відбувся традиційний звіт директора школи Матвієвського Леоніда Арсентійовича за 2016/2017 навчальний рік перед загальними зборами колективу – представниками педагогічного колективу, батьків та учнів. Леонід Арсентійович розповів про здобутки учнівського та вчительського колективів за минулий навчальний рік, роботу по зміцненню матеріальної бази школи, подякував батькам за допомогу, розповів про шкільні плани на майбутнє.

За результатами таємного голосування роботу директора школи Матвієвського Л.А. за звітний період одноголосно було визнано задовільною. 

Сторінка 1 із 6612345...102030...Остання »

Останні новини

Пример

Опитування

Чи хотіли би Ви обрати професію вчителя?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Наші друзі

Захист прав дітей

Наша кнопка

Старосалтівська ЗШЛипень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31