Спорт

Сторінка 1 із 3123

Цікава екскурсія

Відповідно до Регіональної програми військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2015-2017 роки, 16 травня 2017 року юнаки 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Старосалтівської громади відвідали факультет військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету “ХПІ”.

Під час заходу було проведено екскурсію до музею закладу, де екскурсовод розповів про історію ЗСУ, визволення України від загарбників.

Також представники факультету продемонстрували класи та лабораторії, в яких здійснюється навчання курсантів з військової справи,  з правил дорожнього руху, з виживання в екстремальних ситуаціях.

Учні мали змогу потриматив руках різні види вогнепальної зброї, потренуватися у розбиранні та збиранні бойового автомата Калашникова. Екскурсія була цікавою та змістовною.

Крос до Дня Перемоги

5 травня вчителем фізичної культури Новіковою Наталією Миколаївною було проведено легкоатлетичний крос до Дня перемоги на дистанцію 1500 метрів, в якому взяли участь учні 7-11 класів.
Серед хлопців місця розподілилися таким чином:

І – Єщенко Ігор (9-Б клас),

ІІ – Канівець Віталій (11 клас),

ІІІ – Леонець Антон (9-А клас).

Серед дівчат:

І – Юрченко Анастасія (8 клас), 

ІІ – Пасько Анна (8 клас), 

ІІІ – Абубакірова Дарина (7-Б клас).

Бажаємо успіхів переможцям та учням в наступних змаганнях!

Спорт протягом життя

Згідно річного плану нашої школи та тематичного періоду «Спорт протягом життя» були проведені змагання «Малюкбол» та «Волейбол». Учні активно змагалися, показавши свої вміння та навички. Вчитель фізкультури Новікова Н.М. розвиває в учнів швидкість, спритність, силу, витривалість. Рухливі ігри є ефективним засобом активного відпочинку після тривалої розумової праці. За допомогою спортивних ігор у дітей закріплюються та вдосконалюються навички з бігу, стрибків, рівноваги, поліпшується загальна координація рухів, розвивається колективізм, взаємодія, повага один до одного.

Місця у змаганнях з малюкболу розподілилися таким чином: І місце – 7-А клас, ІІ місце – 7-Б клас, ІІІ місце – 6 клас.  

Місця у змаганнях з волейболу розподілилися таким чином: І місце – 10 клас, ІІ місце – 9-Б клас, ІІІ місце – 9-А клас. 

Вітаємо наших спортсменів!

Спорт протягом життя

chessТрадиційно у нашій школі  в рамках спартакіади «Спорт протягом життя» пройшов шахово-шашковий турнір. У загальнокомандному заліку найсильнішими виявилися:

з шахів – команди 11 класу (І місце), 8 класу та 6 класу (ІІ місце), 7-А класу (ІІІ місце);

з шашок – команди 7-А класу (І місце), 7-Б класу та 11 класу (ІІ місце), 8 класу (ІІІ місце).

Команди були нагороджені грамотами. Вітаємо переможців!

День цивільного захисту

Згідно плану відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації у рамках тижня знань з безпеки життєдіяльності 14 квітня у Старосалтівській школі пройшов день цивільного захисту.
Зранку день цивільного захисту урочисто відкрили загальношкільною лінійкою, а протягом дня відповідно до плану проведення були відпрацьовані елементи евакуації та тренінг «Дії з вогнегасником під час пожежі». Класними керівниками проведені години спілкування на тему «Як поводитися у надзвичайних ситуаціях». Для учнів 6-9 класів учитель захисту вітчизни та основ здоров’я Байдик С.М. в актовій залі провів урок «Увага усім!» з демонстрацією відеоматеріалів на тему «Поводження в надзвичайних ситуаціях». Підсумок уроку підведений у вигляді тематичної вікторини. Для учнів 1-5 класів Євгеньєва Я.М., Шевченко А.В., Байдик С.М. підготували цікавий та пізнавальний мульт-урок «Уроки обережності». Діти із задоволенням взяли участь у дитячій вікторині, де продемонстрували свої знання з правил поводження у надзвичайних ситуаціях.

Спорт протягом життя

В рамках змагань “Спорт протягом життя” в нашій школі відбувся шахово-шашковий турнір серед команд 5-11 класів. В результаті було визначено переможців у загальнокомандному заліку. Шахи: І місце – 10, 11 класи, ІІІ місце – 5, 8-А та 9 класи. Шашки: І місце – 6-А клас, ІІ місце – 6-Б клас, ІІІ місце – 8-А, 8-Б, 9 та 10 класи.

Вітаємо переможців!

До Дня захисника Вітчизни

13 жовтня, напередодні Дня захисника Вітчизни з метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Вітчизни у нашій школі відбувся огляд-конкурс строю та пісні серед учнів 8-11 класів. Кожен клас продемонстрував вміння ходити строєвим кроком, виконувати стройову пісню. Своїх старших товаришів активно підтримували учні 5-7 класів, яких запросили у якості глядачів. Журі у складі директора школи Матвієвського Л.А., заступника директора Гордієнка О.М., вчителя фізичної культури Новікової Н.М. визначили переможців цього конкурсу: І місце – 11 клас (класний керівник Матвієвська Л.М.), ІІ місце – 10 клас (класний керівник Галушко Т.О.), ІІІ місце – 9 клас (класний керівник Дрогомерецька Т.В.). Вітаємо переможців!

Олімпійський тиждень

З 07.09.2015 до 11.09.2015 року проходив Олімпійський тиждень у Старосалтівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
7 вересня на загальношкільній лінійці відбулося урочисте відкриття Олімпійського тижня. Протягом тижня класними керівниками були
проведені тематичні години спілкування на спортивну тематику в рамках олімпійського тижня.
08.09.2015 у актовій залі для учнів 2-6 класів учителем фізичної культури Новіковою Н.М. та педагогом-організатором Охтирько А.В. проведено «Олімпійський урок», на якому діти дізналися Продовження

Сторінка 1 із 3123

Останні новини

Пример

Опитування

Чи хотіли би Ви обрати професію вчителя?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Наші друзі

Захист прав дітей

Наша кнопка

Старосалтівська ЗШЛипень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31